Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness, gabinetu fizjoterapeutycznego lub salonu kosmetycznego i chcesz stać się częścią społeczności osób szczególnie zainteresowanych tworzeniem, rozwijaniem oraz prowadzeniem rentownego biznesu, to Klub Menedżerów jest właśnie dla Ciebie.

Centralnym elementem klubu jest zamknięta grupa na Facebook’u, której towarzyszą cykliczne webinary z obszaru zarządzania, marketingu i sprzedaży, a prowadzą je praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo jako klubowicz otrzymasz dostęp do platformy VOD, na której archiwizowane są na bieżąco wszystkie nagrania. Tak więc, nie musisz być na żywo, wchodzisz i oglądasz, kiedy masz na to ochotę i czas. Każde video opatrzone jest wersją audio, jeśli wolisz słuchać i transkrypcją, jeśli wolisz czytać. Pojawiają się również bonusy w postaci plików do pobrania.

Podsumowując ideę klubu, jest to płatny serwis subskrypcyjny realizujący dwa podstawowe cele. Po pierwsze zależało mi na stworzeniu przestrzeni dla „bratnich dusz”, które chcą się wzajemnie wspierać na drodze do rentownego biznesu. Po drugie, edukowanie klubowiczów w zakresie optymalnego budżetu, efektywnego marketingu, skutecznej sprzedaży oraz samodzielnego zespołu.

Klubowi eksperci

Dorota Sędek

Patrycja Chomiczewska

Mateusz Sudoł

Krzysztof Pakulec

Co zawiera klub?

 • Zamkniętą grupę na Facebook’u, gdzie znajdziesz fantastyczne osoby oraz atmosferę wsparcia i rozwoju.
 • Indywidualny dostęp do platformy szkoleniowej, dostosowanej do obsługi na komputerze i telefonie.
 • 26 webinarów w 4 obszarach tematycznych.
 • Dostęp do dodatkowych materiałów tworzonych przez klubowych ekspertów.
 • Gwarancję satysfakcji lub całkowity zwrot pieniędzy do 14 dni od daty dokonania zakupu.
WYKUP DOSTĘP

Program klubu

Optymalny budżet

Pokażę Ci, jak zapanować nad wydatkami i poprawić płynność finansową Twojej firmy.

Zrozumiesz, jakie są zasady budowania systemu wynagradzania pracowników oraz jak opracować nowoczesną tabelę płac.

Dowiesz się z wyprzedzeniem, ile zarobi Twoja firma oraz podpowiem Ci, jakie działania podjąć, by zwielokrotnić zyski.

Nauczysz się wszystkiego o planowaniu spójnej polityki cenowej i rabatowej.

Poznasz kluczowe wskaźniki efektywności, które pozwolą Ci szybko kontrolować sytuację w Twojej firmie.

Efektywny marketing

Dowiesz się, co stoi u podstaw wszystkich działań marketingowych.

Pokażę Ci, jak możesz wyróżnić swoją markę na tle konkurencji.

Nauczysz się wszystkiego o wizualnej reprezentacji Twojej marki.

Zrozumiesz, jak zaprojektować lejki, które sprzedają.

Dowiesz się, jak zaprojektować komunikację – co, gdzie i kiedy publikować.

Pokażę Ci, jak zaprojektować stronę www oraz w jaki sposób używać jej w działaniach marketingowych.

Nauczysz się lepiej prowadzić media społecznościowe i zaplanujesz konkretną kampanię.

Dowiesz się, jak zaprojektować e-mail marketing, tak by klienci na niego czekali.

Skuteczna sprzedaż

Dowiesz się, jak ułożyć proces sprzedaży w Twojej firmie, aby był efektywny.

Pokażę Ci, jak prowadzić rozmowy telefoniczne, których efektem będzie wypełniony kalendarz spotkań.

Nauczysz się utrzymywać zainteresowanie potencjalnego klienta i wzbudzać w nim pragnienie zakupu.

Zrozumiesz, jak skutecznie reagować na opór i wątpliwości klienta oraz jak wygląda pokonywanie obiekcji.

Dowiesz się, jak sprawić, by Twoi klienci chcieli powracać.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest cena za dostęp do klubu? 3-miesięczne uczestnictwo w klubie kosztuje 297 zł brutto, 6-miesięczne 475,00 zł brutto, a 12-miesięczne 759,00 zł brutto. Jeśli potrzebujesz, wystawię Ci również fakturę VAT.
 • Kiedy mogę dołączyć do klubu? Dołączyć możesz dwa razy w roku (luty, sierpień).
 • Kiedy otrzymam dostęp do klubu? Dostęp otrzymasz natychmiast po zakupie. Po dokonaniu płatności na Twoją skrzynkę e-mail przyjdzie wiadomość z loginem i hasłem do platformy, a ja dodam Cię do grupy na Facebook’u.
 • Czy mogę wracać do przerobionych już webinarów? Tak długo jak tylko będziesz w klubie, możesz odtwarzać każdy z materiałów.
 • Czy poradzę sobie z samodzielnym wdrożeniem wskazówek klubowych ekspertów? Wszystkie treści przedstawiane są w bardzo przystępny sposób, jeśli jednak uznasz, że nie poradzisz sobie samodzielnie i zechcesz skorzystać z pomocy klubowych ekspertów, zawsze możesz napisać na grupie.
 • Co jeśli okaże się, że uczestnictwo w klubie nie jest dla mnie? Jeżeli już pierwszego miesiąca uznasz, że klub nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego w ciągu 14 dni od daty zakupu, a ja zwrócę Ci pełną kwotę.
WYKUP DOSTĘP

Opinie uczestników klubu

Kinga Czajor

Klub Menedżerów to obowiązkowy punkt na mapie rozwoju każdego menedżera. Kompendium wiedzy w jednym miejscu, prowadzone przez ekspertów, którzy są nie tylko teoretykami, ale przede wszystkim praktykami, a to dla mnie najważniejszy aspekt przy wyborze szkolenia. Praca menedżera to codzienne wyzwania, mam problem – wracam do szkolenia, które może mi pomóc go rozwiązać – to kolejny ogromny plus dla tego projektu. Wiele szkoleń za mną, oczywiście niektóre rzeczy były mi znane, ale okazuje się że do tematu można podejść inaczej, spojrzeć z innej strony – to pozwala nam menedżerom cały czas się rozwijać i szukać nowych rozwiązań. Teoria i praktyka, a do tego możliwość zadania pytania – czy można oczekiwać czegoś więcej? Ktoś powie, że zawsze można oczekiwać, więc ja oczekuję – kolejnej edycji Klubu Menedżerów.

Agnieszka Chwat

Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w pierwszej edycji Klubu Menedżerów. Ogrom materiałów jest zachwycający. Zarówno treści przekazywane na żywo, które można w każdym momencie odtworzyć na platformie, jak i dodatkowe materiały do pobrania. Rewelacja! Eksperci są przygotowani na każde pytanie, oferują swoją pomoc poza wystąpieniem. Szerokie spojrzenie prowadzących na dany temat – super! Otwiera mi głowę na większą perspektywę. Bardzo dobrze przygotowany harmonogram, dzięki czemu z łatwością można zaplanować swój udział w webinarze na żywo. Polecam, jako fizjoterapeuta, jako trener, jako właściciel studia treningowego. Czekam na więcej!

Wybierz wariant dla siebie

3 miesiące

297,00 zł

(tylko 3,23 zł dziennie)

WYKUP DOSTĘP

6 miesięcy

475,00 zł

(tylko 2,58 zł dziennie)

WYKUP DOSTĘP

oszczędzasz 119,00 zł

12 miesięcy

759,00 zł

(tylko 2,08 zł dziennie)

WYKUP DOSTĘP

oszczędzasz 429,00 zł

Audyt wewnętrzny firmy

Audyt – to słowo z całą pewnością budzi w Tobie grozę. Pamiętaj jednak, że istnieją dwa rodzaje audytu. Pierwszy – nakierowany na wytykanie sobie nawzajem błędów i drugi, który wnosi w działalność firmy nową i namacalną jakość.

Wspólnie z Dorotą Sędek, Patrycją Chomiczewską oraz Mateuszem Sudoł przygotowaliśmy szablon, który pozwoli Ci na samodzielne przeprowadzenie drugiego rodzaju audytu w Twojej organizacji.

POBIERZ SZABLON