Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness i chcesz stać się częścią społeczności osób szczególnie zainteresowanych tworzeniem, rozwijaniem oraz prowadzeniem biznesu w branży fitness, to Klub Menedżerów Fitness jest właśnie dla Ciebie.

Centralnym elementem KMF jest zamknięta grupa na Facebook’u, której towarzyszą cykliczne webinary, live’y oraz sesje Q&A z obszaru zarządzania, marketingu i sprzedaży, a prowadzą je branżowi eksperci. Dodatkowo jako klubowicz otrzymasz dostęp do platformy VOD, na której archiwizowane są na bieżąco wszystkie nagrania. Tak więc, nie musisz być na żywo, wchodzisz i oglądasz, kiedy masz na to ochotę i czas. Każde video opatrzone jest wersją audio, jeśli wolisz słuchać i transkrypcją, jeśli wolisz czytać. Pojawiają się również bonusy w postaci arkuszy kalkulacyjnych i plików PDF do pobrania.

Podsumowując ideę klubu, jest to płatny serwis subskrypcyjny realizujący dwa podstawowe cele. Po pierwsze zależy nam na tworzeniu przestrzeni dla „bratnich dusz”, które wzajemnie się wspierają na drodze do rentownego fitness biznesu. Po drugie za cel stawiamy sobie edukowanie w zakresie samodzielnego zespołu, efektywnego marketingu, skutecznej sprzedaży, lojalnego klienta, optymalnego budżetu, aspektów prawnych, zajęć grupowych, treningu personalnego oraz treningu mentalnego.

Klubowi eksperci

Dorota Sędek

Małgorzata Piasecka-Mróz

Patrycja Chomiczewska

Kamil Wasilewski

Mateusz Sudoł

Jan Szymczak

Sebastian Goszcz

Krzysztof Pakulec

ZAPISZ SIĘ

Co zawiera klub?

 • Zamkniętą grupę na Facebook’u, gdzie znajdziesz fantastyczne osoby oraz atmosferę wsparcia i rozwoju.
 • Indywidualny dostęp do platformy szkoleniowej, dostosowanej do obsługi na komputerze i telefonie.
 • 24 webinary wraz z sesjami Q&A, a także 28 live’ów w 9 obszarach tematycznych.
 • Dostęp do dodatkowych materiałów tworzonych przez klubowych ekspertów.
 • Gwarancję satysfakcji lub całkowity zwrot pieniędzy do 14 dni od daty dokonania zakupu.

Program klubu

Kalendarz (PDF): Klub Menedżerów Fitness

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest cena za dostęp do klubu? Uczestnictwo w klubie kosztuje 99 zł brutto za każdy kolejny miesiąc. Jeśli potrzebujesz, wystawimy Ci również fakturę VAT. Uczestnictwo w klubie przewidziane jest łącznie na 12 miesięcy, jeśli jednak uznasz, że nie jest to rozwiązanie dla Ciebie, możesz zrezygnować w dowolnym momencie.
 • Kiedy mogę dołączyć do klubu? Dołączyć możesz dwa razy w roku (styczeń, czerwiec). To już ostatnia szansa.
 • Kiedy otrzymam dostęp do klubu? Dostęp otrzymasz natychmiast po zakupie. Po dokonaniu płatności na Twoją skrzynkę e-mail przyjdzie wiadomość z loginem i hasłem do platformy, a my dodamy Cię do grupy na Facebook’u.
 • Czy mogę wracać do przerobionych już webinarów, sesji Q&A oraz live’ów? Tak długo jak tylko będziesz z nami w klubie, możesz odtwarzać każdy z materiałów.
 • Czy poradzę sobie z samodzielnym wdrożeniem wskazówek klubowych ekspertów? Wszystkie zaplanowane treści będą przedstawione w przystępny sposób, jeśli jednak uznasz, że nie poradzisz sobie samodzielnie i zechcesz skorzystać z naszej pomocy, zawsze możesz napisać na grupie. Chętnie pomożemy, właśnie po to jesteśmy.
 • Co jeśli okaże się, że uczestnictwo w klubie nie jest dla mnie? Jeżeli już pierwszego miesiąca uznasz, że klub nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego w ciągu 14 dni od daty zakupu, a my zwrócimy Ci pełną kwotę.

 

ZAPISZ SIĘ

Co o KMF mówią klubowicze?

Marta Mróz

„Zdecydowałam się na uczestnictwo w Klubie Menedżerów Fitness, ponieważ już od dawna chciałam skorzystać z wiedzy profesjonalistów w dziedzinie zarządza klubem fitness. To co w KMF jest super, to zbiór wielu tematów w jednym – to bogate miejsce pełne wiedzy i doświadczenia ludzi, którzy naprawdę się znają i dzielą się wszystkim! Członkostwo otwiera moją głowę na wiele tematów, które na pewno będę mogła rozwijać w swoim klubie przez długi, długi czas. W KMF nie ma miejsca na przypadkowych wykładowców – sami fachowcy, którzy oprócz wyśmienitej wiedzy, serwują pomoc, wsparcie i wiele więcej niż można by się spodziewać. Bycie członkiem KMF jest bezcenne!”

Piotr Żymołka

„Zostałem klubowiczem KMF, ponieważ chce być na bieżąco i uczyć się od najlepszych. Poczucie elitarności, mogę korzystać z wiedzy i praktyki osób bardziej doświadczonych ode mnie. Tematy poruszane w klubie są bardzo szerokie. Rozmawiamy zarówno o obsłudze, sprzedaży, treningu jak i aspektach prawnych. Zakres proponowanej wiedzy jest bardzo szeroki. Najważniejsze, że nie trzeba być na żywo, do każdego tematu można wrócić w razie potrzeby. Jeśli chcesz się rozwijać, być na bieżąco i zależy Ci aby Twój klub działał lepiej musisz do nas dołączyć. Jeśli wystarczy Ci to co masz, nie chcesz sprzedawać więcej i robić lepiej to nie dołączaj żeby nie zamulało podczas transmisji.”

Renata Kalachurska

„Jestem menadżerem od 18 lat i z powodzeniem prowadzę placówkę bankową. Od 3 lat mam również salon kosmetyczno-fryzjerski a od roku klub fitness dla Pań. Zdecydowałam się na udział w Klubie Menedżerów Fitness, żeby zdobyć wiedzę „branżową” i nie popełniać tych samych błędów co inne kluby, które nie miały wcześniej takich możliwości szkoleń. Wiedza jaką otrzymuję w klubie ma wymiar bardzo praktyczny. Są tutaj omawiane sytuacje „z życia wzięte”. Zanim otworzyłam klub skorzystałam z porady Sebastiana Goszcz i dzięki temu teraz wiem, że wypracowany wówczas model biznesowy tj. klub dla Pań ma szansę na duży sukces w okresie pocovidowym. Efekt synergii z branżą kosmetyczną już pokazuje rezultaty. Każdy klub jest inny, ma inne otoczenie rynkowe. KMF pozwoli Ci „odnaleźć” się ze swoim klubem w danej lokalizacji. Uważam, że uczestnictwo w KMF to must have dla każdego właściciela klubu fitness bez względu na jego wielkość. Możesz w jednym miejscu znaleźć wszystkie informacje.”

Michał Zając-Borowicki

„Nad podjęciem decyzji o dołączeniu do Klubu Menedżerów Fitness nie wahałem się nawet sekundy. Znani i cenieni przeze mnie eksperci byli gwarancją wiedzy przydatnej w każdym z segmentów, na jakie można podzielić zarządzanie klubem fitness, siłownią czy inną tego typu placówką. Przeczytanie krótkiego info o ekspertach, których nie znałem, tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że podjąłem słuszną decyzję. Członkostwo w KMF daje mi przede wszystkim coś, czego brakuje chyba wszystkim menadżerom … czas. Uczenie się nowych rzeczy, słuchanie o innych niż działające u nas rozwiązaniach, w tak kluczowych działach jak marketing, obsługa klienta, sprzedaż, czy też kwestie pracownicze lub prawne a nawet mentalne, to wiedza, po którą zawsze jeździliśmy na konferencje, szkolenia czy targi. Teraz jest dostępna na przysłowiowe „wyciągnięcie ręki” – z laptopem lub telefonem oczywiście. Fantastyczną rzeczą jest też to, że wykłady są zawsze nagrywane. Jeżeli nie mam czasu aby w danym dniu posłuchać wykładu czy sesji Q&A – mogę zrobić to w dowolnej innej chwili, jadąc samochodem, czy robiąc trening. Genialna oszczędność czasu! Jeżeli zastanawiasz się nad członkostwem w KMF – warto! Nie tylko zdobędziesz wartościową wiedzę, ale będzie Ci dane porozmawiać z innymi menadżerami o problemach w Twoim klubie. To naprawdę wartościowa rzecz, taka wymiana doświadczeń, rozmowa o rozwiązaniach, które się sprawdziły (lub nie) w innych klubach. To wszystko jest dostępne na zamkniętej grupie i jeśli zadasz pytanie, możesz mieć pewność, że uzyskasz odpowiedź.”