OPINIE

SONIA DZIERGAS-POTOCZAK

„Najlepsza decyzja dla rozwoju mojej firmy to rozpoczęcie współpracy z Krzysztofem. Przygotowany merytorycznie, posiadający ogromną wiedzę praktyczną. Każde spotkanie przebiega według zaplanowanego scenariusza. Zaraża profesjonalizmem. Bardzo polecam!”

PATRYCJA CHOMICZEWSKA

„Cieszę się, że istnieją ludzie z tak pozytywną energią i ogromną wiedzą jak Krzysztof. Podziwiam go za jego upór, pracowitość i wytrwałość w dążeniu do celu. Współpraca z nim to strzał w 10! Krzysztofa stanowczość, kreatywność, pomysłowość, a przede wszystkim skuteczność przełożyła się niesamowicie na rozwój mojej firmy i wzrost przychodów. Jednym słowem pełen profesjonalizm.”

PATRYK JEZIORSKI

„Ogromna wiedza, doświadczenie i pasja, w połączeniu z poczuciem humoru. Pierwszy raz spotkaliśmy się z Krzysztofem podczas szkolenia trenerskiego u Michała Karmowskiego. Przed szkoleniem Michał powiedział, że chce współpracować z Krzysztofem, ponieważ jest najlepszy w tym co robi. Nie mylił się. Krzysztofa blok szkoleniowy trwał zaledwie 3 godziny, a wyszedłem z niego z masą nowej wiedzy i pomysłów.”

MAŁGORZATA KOBUS-KWIATKOWSKA

„Mówią, że wszystko dzieje się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. I tak też było z moim spotkaniem z Krzysztofem Pakulcem. Prześledził całą moją działalność, a wchodząc do mojego Studio Jogi zrobił tam istną rewolucję! Z dnia na dzień wdrażam jego rady i muszę przyznać, że to działa. Szkolenie z Krzysztofem polecam wszystkim zainteresowanym, którzy prowadzącą działalność w branży fitness.”

TOMASZ WĘŻYK

„Współpracę z Krzysztofem Pakulec oceniam bardzo wysoko i zapewniam, że jest solidnym i wiarygodnym partnerem, który zawsze terminowo wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań i ustaleń. Konsulting w zakresie marketingu i controllingu oraz szkolenie z obsługi klienta oraz technik skutecznej sprzedaży w pełni spełniło nasze oczekiwania. Chciałbym również podkreślić zalety takie jak wysoka kultura osobista, bardzo dobry kontakt z uczestnikami, duża wiedza, fachowość i umiejętność aktywizowania uczestników.”