Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness i chcesz dowiedzieć się, jak zbudować skuteczny proces sprzedaży w Twoim klubie, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że całą zdobytą wiedzę będziesz w stanie przekazać swojemu zespołowi.

Z ośmiu merytorycznych lekcji dowiesz się, jak prowadzić rozmowy telefoniczne, których efektem będzie wypełniony kalendarz spotkań. Nauczysz się poprawnie rozpoznawać potrzeby klientów, prezentować im najlepsze rozwiązania oraz finalizować sprzedaż. Nauczę Cię również najlepszych sposobów budowania lojalności klientów oraz wyposażę Cię w niezbędne narzędzia dotyczące badania poziomu zadowolenia, badania przyczyn spadku aktywności oraz badania przyczyn rezygnacji. Otrzymasz gotowe schematy rozmów, ebooka mojego autorstwa na temat skutecznego procesu sprzedaży a także raporty, dzięki którym będziesz w stanie kontrolować i efektywnie zarządzać całym procesem.

Naukę możesz rozpocząć w dowolnym miejscu i czasie, a program możesz realizować we własnym tempie. Dożywotni dostęp pozwoli Ci wielokrotnie wracać do wszystkich lekcji oraz ich aktualizacji. Przekonaj się, że sprzedaż to nie walka, w której ktoś musi zwyciężyć, lecz proces pozwalający obu stronom wspólnie osiągać własne cele.

Co zawiera kurs?

 • Indywidualny dostęp do platformy szkoleniowej, dostosowanej do obsługi na komputerze i telefonie.
 • merytorycznych lekcji w formie video, audio, arkuszy kalkulacyjnych i plików PDF.
 • Dożywotni dostęp do zakupionych materiałów oraz wszystkich aktualizacji.
 • Godzinną konsultację wraz ze wskazówkami skrojonymi na miarę indywidualnych potrzeb.
 • Gwarancję satysfakcji lub całkowity zwrot pieniędzy do 14 dni od daty dokonania zakupu.

Program kursu

1. Proces sprzedaży
2. Zbieranie danych
3. Kontakt
4. Rozpoznanie potrzeb
5. Prezentacja rozwiązań
6. Działania posprzedażowe
7. Raport sprzedaży
8. Kluczowe wskaźniki efektywności

 

WYKUP DOSTĘP

 

Kurs od środka

 

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest cena kursu? Kurs kosztuje 490 zł brutto, jeśli potrzebujesz, wystawię Ci również fakturę VAT.
 • Kiedy otrzymam dostęp do kursu? Dostęp otrzymasz natychmiast po zakupie. Po dokonaniu płatności na Twoją skrzynkę e-mail przyjdzie wiadomość z loginem i hasłem do platformy.
 • Czy od razu dostanę dostęp do całej zawartości kursu? Tak! Od razu po zakupie i zalogowaniu masz dostęp do wszystkich lekcji.
 • Czy kurs jest aktualny? Oczywiście. Kurs jest na bieżąco aktualizowany. Mam także zamiar tworzyć dodatkowe materiały, których potrzebę zgłoszą uczestnicy kursu.
 • Czy mogę wracać do przerobionych już lekcji? Tak. Dostęp do kursu jest dożywotni, możesz wielokrotnie odtwarzać każdą z lekcji.
 • Czy poradzę sobie z samodzielnym wdrożeniem wskazówek zawartych w lekcjach? Kurs jest przygotowany w przystępny sposób, jeśli jednak uznasz, że nie poradzisz sobie samodzielnie i zechcesz skorzystać z mojej pomocy, cena indywidualnego szkolenia ze mną zostanie pomniejszona o cenę kursu.
 • Co jeśli okaże się, że kurs nie jest dla mnie? Jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego w ciągu 14 dni od daty zakupu, a ja zwrócę Ci pełną kwotę.

 

WYKUP DOSTĘP

 

Kulisy pracy nad kursem

 

Opinie uczestników kursu

Imię i nazwisko

Treść treść

Imię i nazwisko

Treść treść

Imię i nazwisko

Treść treść


WYKUP DOSTĘP