Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness i chcesz nauczyć się zarządzania klubem w oparciu o budżet i kluczowe wskaźniki efektywności, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Z siedmiu merytorycznych lekcji dowiesz się, jak zaplanować koszty i przychody, w jaki sposób obliczać rentowność zajęć grupowych oraz jak prowadzić raporty sprzedażowe. Jednym zdaniem uporządkujesz finanse Twojego klubu. Poznasz również 10 kluczowych wskaźników efektywności, dzięki którym będziesz podejmować dużo lepsze decyzje. Otrzymasz gotowe arkusze kalkulacyjne, prezentację dotyczącą zarządzania zmianą oraz ebooka mojego autorstwa na temat skutecznego procesu sprzedaży.

Naukę możesz rozpocząć w dowolnym miejscu i czasie, a program możesz realizować we własnym tempie. Dożywotni dostęp pozwoli Ci wielokrotnie wracać do wszystkich lekcji oraz ich aktualizacji. Przekonaj się, że zarządzanie klubem fitness przez liczby może być proste i skuteczne.

Co zawiera kurs?

 • Indywidualny dostęp do platformy szkoleniowej, dostosowanej do obsługi na komputerze i telefonie.
 • 7 merytorycznych lekcji w formie video, audio, arkuszy kalkulacyjnych i plików PDF.
 • Dożywotni dostęp do zakupionych materiałów oraz wszystkich aktualizacji.
 • Godzinną konsultację wraz ze wskazówkami skrojonymi na miarę indywidualnych potrzeb.
 • Gwarancję satysfakcji lub całkowity zwrot pieniędzy do 14 dni od daty dokonania zakupu.

Program kursu

1. Sukces należy zaplanować
2. Koszty – plan i wykonanie
3. Przychody – plan i wykonanie
4. Raport sprzedaży
5. Rentowność zajęć grupowych
6. Kluczowe wskaźniki efektywności
7. Podejście do zarządzania zmianą

 

WYKUP DOSTĘP

 

Kurs od środka

 

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest cena kursu? Kurs kosztuje 490 zł brutto, jeśli potrzebujesz, wystawię Ci również fakturę VAT.
 • Kiedy otrzymam dostęp do kursu? Dostęp otrzymasz natychmiast po zakupie. Po dokonaniu płatności na Twoją skrzynkę e-mail przyjdzie wiadomość z loginem i hasłem do platformy.
 • Czy od razu dostanę dostęp do całej zawartości kursu? Tak! Od razu po zakupie i zalogowaniu masz dostęp do wszystkich lekcji.
 • Czy kurs jest aktualny? Oczywiście. Kurs jest na bieżąco aktualizowany. Mam także zamiar tworzyć dodatkowe materiały, których potrzebę zgłoszą uczestnicy kursu.
 • Czy mogę wracać do przerobionych już lekcji? Tak. Dostęp do kursu jest dożywotni, możesz wielokrotnie odtwarzać każdą z lekcji.
 • Czy poradzę sobie z samodzielnym wdrożeniem wskazówek zawartych w lekcjach? Kurs jest przygotowany w przystępny sposób, jeśli jednak uznasz, że nie poradzisz sobie samodzielnie i zechcesz skorzystać z mojej pomocy, cena indywidualnego szkolenia ze mną zostanie pomniejszona o cenę kursu.
 • Co jeśli okaże się, że kurs nie jest dla mnie? Jeżeli uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego w ciągu 14 dni od daty zakupu, a ja zwrócę Ci pełną kwotę.

 

WYKUP DOSTĘP

 

Kulisy pracy nad kursem

 

Opinie uczestników kursu

Aleksandra Zwolak

100% konkretnej wiedzy i gotowe rozwiązania we wszystkich kluczowych aspektach dotyczących funkcjonowania klubu fitness. Najlepsza inwestycja jakiej można dokonać, aby nauczyć się mądrego, kompletnego zarządzania fitness biznesem. Praktykuje sugerowane rozwiązania, potwierdzam ich skuteczność! Jakość i forma kursu bardzo dobra. Polecam!

Ewelina Góralczuk-Dziedzic

Kurs rewelacja! Żałuję, że nie wiedziałam takich rzeczy wcześniej. Ogromna wiedza Pana Krzysztofa i sposób jej przekazywania sprawiają, że człowiek sam czuje się jak mistrz od liczb, a już na pewno lepszym zarządzającym. Wszystko konkretnie, na liczbach i działaniach matematycznych, bez zbędnego bajdurzenia. Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania rzetelne i przekazane w bardzo prosty sposób.

Anna Urbanik

Miałam przyjemność skorzystać ze szkolenia online, prowadzonego przez Krzysztofa pt. „Zarządzanie klubem fitness przez liczby”. Szkolenie świetne! Stworzenie planu, budżetu, raportów sprzedaży, okazało się dziecinnie proste. Gratuluje Krzysztofowi sposobu prezentacji tak trudnego obszaru jakim są cyferki. Precyzja, profesjonalizm i ogrom konkretnej wiedzy. Z czystym sumieniem polecam Krzysztofa i jego szkolenia.


WYKUP DOSTĘP