Chcesz mieć nowych klientów? Nie możesz nie chcieć. Każda firma rozkwita, jeśli płynie do niej szeroki strumień nowych zamówień. Jednak większość małych firm chaotycznie podchodzi do procesu zdobywania nowych klientów. Naprawiamy to w tym odcinku.

O zdobywaniu nowych klientów rozmawiałem z Mateuszem Sudoł, współwłaścicielem agencji marketingowej Wypisz Wymaluj, która wspiera firmy w pozyskiwaniu nowych klientów wykorzystując online marketing. Mateusz jest również jednym z ekspertów Klubu Menedżerów.

 

 

Słuchaj gdzie chcesz

Każdy z odcinków oprócz tego, że dostępny jest na mojej stronie internetowej, to znajdziesz go również w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts oraz SoundCloud.

Apple Podcasts

Słuchaj w Apple Podcasts

Spotify

Słuchaj w Spotify

Google Podcasts

Słuchaj w Google Podcasts

SoundCloud

Słuchaj w SoundCloud

Przydatne linki

Poniżej znajdziesz linki do osób i firm wymienionych w tym odcinku podcastu.

Polecane książki

  • T. Palak (2021) Internet a prawo – jak się nie potknąć?
  • M. Gladwell (2019) Błysk! Potęga przeczucia

Prezent dla słuchaczy

Audyt – to słowo z całą pewnością budzi w Tobie grozę. Pamiętaj jednak, że istnieją dwa rodzaje audytu. Pierwszy – nakierowany na wytykanie sobie nawzajem błędów i drugi, który wnosi w działalność firmy nową i namacalną jakość.

Wspólnie z Dorotą Sędek, Patrycją Chomiczewską oraz Mateuszem Sudoł przygotowaliśmy szablon, który pozwoli Ci na samodzielne przeprowadzenie drugiego rodzaju audytu w Twojej organizacji.

POBIERZ SZABLON